MediaMarkt CLUB'a Hoş Geldiniz

HOŞ GELDiN KUPONU

Üyelik süreci tamamlandığında, size iletilen MediaMarkt CLUB Hoş Geldin İndirim Kuponu ile kazanmaya başlayabilirsiniz.

UZATILMIŞ iADE SÜRESi

MediaMarkt CLUB üyesi olarak; tüm müşterilerimize satın alımı takip eden 14 gün olarak sunulan alışveriş sonrası iade taahhüdünü aynı şartlar geçerli olmak kaydıyla 28 gün olarak kullanabilirsiniz.

CLUB AVANTAJLARI

MediaMarkt CLUB üyelerine özel birbirinden avantajlı marka işbirlikleri fırsatlarından düzenli olarak yararlanabilirsiniz

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZLERİ

Doğum gününüz olmak üzere size özel indirim kuponlarıyla kazanmaya devam edebilirsiniz.

FATURASIZ HAYAT

MediaMarkt CLUB üyeliğiniz kapsamında yaptığınız tüm alışverişleri üyelik hesabınızdan görüntüleyebilirsiniz.

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi ve 50 bin çeşitlik geniş ürün yelpazesi ile alanında lider olan MediaMarkt, MediaMarkt Club Kart ile kullanıcılara çok sayıda avantaj sunuyor. Kişiye özel kampanyalar, indirim kuponu, hoş geldin kuponu, faturasız yaşam, uzatılmış ürün iade süresi ve birçok hediye, MediaMarkt Club Kart üyelerini bekliyor. Yeni üye olanlara 50 TL’lik hoş geldin kuponu, her kişiye doğum gününde 50 TL’lik doğum günü kuponu ve daha pek çok ayrıcalık için MediaMarkt Club Kart ailesine kolayca dahil olabilir, harcadıkça indirim ve hediye kazanabilirsiniz.

MediaMarkt Club Üyeliği

MediaMarkt CLUB ailesine dahil olmak ve sayısız avantajdan yararlanmak için mağaza personelimizin desteği ile, dijital olarak mediamarkt.com.tr veya MediaMarkt mobil uygulamasından üyelik oluşturabilirsiniz. Bu sayede indirim kuponu ya da uzatılmış ürün iade süresi gibi ayrıcalıklardan anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

MediaMarkt CLUB‘ın sunduğu tüm avantajlardan web sitemizi veya cep telefonunuzu kullanarak yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken MediaMarkt mobil uygulamasını akıllı telefonunuza yüklemek veya web sitemize Hesabım alanından giriş yaparak MediaMarkt Club üyelik bilgileriniz ile alışverişinizi gerçekleştirmek!

MediaMarkt Club Uzatılmış Ürün İade Süresi

Satın alınan ürünlerin hiçbir mazeret gösterilmeden, koşulsuz şartsız iade edilme süresi 14 gün iken, MediaMarkt Club üyelik kartı sahipleri, özel olarak 28 günlük iade süresine sahip olmaktadır. Ürün herhangi bir şekilde zarar görmediği takdirde 28 gün içinde satın almış olduğunuz bu ürünü iade edebilirsiniz. Uzatılmış ürün iade süresi ayrıcalığından yararlanmak için ürünün ambalajının açılmaması, açıldıysa da müşteri kaynaklı bir hatanın bulunmaması gerekmektedir.

MediaMarkt Club Kişiye Özel Kampanyalar

MediaMarkt her müşterisini özel olarak görmekte ve kişiye özel kampanyalar sunmaktadır. Üyelik başvurusu anında beyan edilen doğum gününüzde 50 TL değerinde indirim fırsatı sağlayan MediaMarkt CLUB, aynı zamanda üyelikten sonraki 24 saat içinde kullanılabilecek 50 TL’lik indirim kuponunu da kulanımınıza sunmaktadır. Tüm mağazalarımızda kullanabileceğiniz bu indirimler aynı zamanda mobil uygulama ve internet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde de geçerli olacaktır. Tek koşul, 500 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde bu indirim kuponunu kullanabilirsiniz.

MediaMarkt Club Faturasız Yaşam

MediaMarkt CLUB üyeleri, yaptıkları alışverişler sonrasında faturalarını saklamak zorunda kalmıyor. Üyelik kapsamında yapılan tüm alışverişlere yönelik satın alma geçmişinize, mağazalardan, mediamarkt.com.tr adresinden, MediaMarkt mobil uygulamasından veya çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Ürün iade ve değişim gibi süreçlerin yürütülmesinde büyük kolaylık sağlayan bu yöntem sayesinde basılı faturalarınızı saklama derdinden kurtulursunuz.